[ Nauja žinutė · Nariai · Taisyklės · Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Forumas » Mobilioji zona » Koki mobiiuji telefona naudojate? (Pats metas sužinoti kuo naudojasi mūsų lankytojai.)
Koki mobiiuji telefona naudojate?
WaSHkaZData: Ketvirtadienis, 2017-09-14, 1:08 PM | Žinutė # 1
Private
Grupė: Administratorius
Žinutės: 18
Reputacija: 0
Statusas: Atsijunges
Pirkdamas nauja telefona labiausia dėmesi skyriau, kad išmanusis gerai fotografuotu ir kad telefonas būtų pakankamai galingas, kad tarnautu ne vienerius metus. Ir štai mano pasirinkimas Huawei P10 Plius kuris pagamintas Kinijoje ir išleistas 2017 m. balandi, o aš jį įsigijau 2017 m. birželio 27 d. šis flagmanas kainavo žvėriškai daug mano manymu 799 €, kai Lietuvos minimalus atlyginimas buvo 350 €, bet kur kas pigiau, nei Samsung ar iPhone tuometiniai flagmanai. Didžiausias Huawei akcentas fotografavime. Pasaulyje gerai žinomo gamintojo "Leica" sumontuotos dvi galinės kameros Huawei telefonose kurios pripažintos Eisa (European Imaging and Sound Association) 53 ekspertų leidinius iš 25 viso pasaulio šalių vienijanti Europos vaizdo ir garso asociacija pripažino geriausia išmaniojo telefono kamera 2017-2018 "Huawei P10". Akivaizdu, kad būtent šis telefonas tapo geriausiai fotografuojantis išmaniųjų sektoriuje. heart
 
Forum » Forumas » Mobilioji zona » Koki mobiiuji telefona naudojate? (Pats metas sužinoti kuo naudojasi mūsų lankytojai.)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Prisijungimas
ŠAUDYKLA