[ Nauja žinutė · Nariai · Taisyklės · Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Forumas » Užsienis » Ar buvote išvyke į užsieni? (Už Lietuvos sienu)
Ar buvote išvyke į užsieni?
WaSHkaZData: Ketvirtadienis, 2013-09-19, 12:25 PM | Žinutė # 1
Private
Grupė: Administratorius
Žinutės: 18
Reputacija: 0
Statusas: Atsijunges
Ar kada teko išvykti kur nors į užsieni? Susipažint su kitos šalies kultūra ir kokiose šalyse pabuvojote, kokius miestus aplankėte, ką ispudingiausio matėte ir kokiais reikalais vykote (užsidirpt ar tiesiog paatostogaut)? Na man pokolkas teko išvykti tik į Anglija darbo reikalais. Birmingham mieste antram pagal dydi Anglijoje dirbau per agentūra DHL fabrike apie metus laiko. Kadangi miestas pramoninis ten kažko ispudingo kaip ir neteko pamatyti, bet dar teko apsilankyti Londone kurio, net nesulyginsi su preitu buvusiu didmiesčiu. Ispudinga architektūra, dideli parkai su nebaukščiomis vovėrėmis, bei antimis. Bei pirma karta teko išvys garsuji laikrodi "Big Ben" arba didžiuli velnio rata vadinamu "London Eye" bei Anglijos karalienės rūmus king su garbės sargyba. prof Įspudžiai Londone labai geri visgi toks milžiniškas miestas atrodo jame gali valandu valandas, dienu dienas būt ir neatsibos. Na bet kaip sakant kas jame gyvenu su laiku tas miestas tampa rutina ir nebetraukia taip, kaip kokio atvykelio. cool
 
edvinasumData: Pirmadienis, 2022-11-28, 7:40 AM | Žinutė # 2
Lieutenant
Grupė: Narys
Žinutės: 43
Reputacija: 0
Statusas: Atsijunges
Žinoma, kiekvienais metais bent 1 šalį aplankau naują. Šiemet pirmą kartą buvau visų lietuvių nugulėtoj Turkijoj.. biggrin nevažiuočiau daugiau, bet vieną kartą patiko
 
kiskeliukas_userisData: Antradienis, 2023-05-30, 1:03 PM | Žinutė # 3
Private
Grupė: Narys
Žinutės: 4
Reputacija: 0
Statusas: Atsijunges
Esu persikėlęs su https://www.elpmoving.com/lt į Angliją. Labai patinka čia, viskas pigiau nei Lietuvoje
 
edvinasumData: Sekmadienis, 2023-10-29, 1:50 PM | Žinutė # 4
Lieutenant
Grupė: Narys
Žinutės: 43
Reputacija: 0
Statusas: Atsijunges
išsilaikiau ielts testą su ames kursų pagalba https://www.ames.lt/egzamin....ts keliausiu studijuoti į Daniją... taaip laukiu
 
Forum » Forumas » Užsienis » Ar buvote išvyke į užsieni? (Už Lietuvos sienu)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Prisijungimas
ŠAUDYKLA